Mergi la conţinutul principal
Vă rugăm, aşteptaţi...
Cerințe
Experiență minimă 2 ani în PHP 5.6, 7.1;
Experiență minimă 1 an + jQuery, HTML5, Bootstrap, CSS;
Experiență cu MySQL, MS SQL (prezintă un avantaj);
Experiență 1 an + Laravel, CodeIgniter, Yii2;
Experiență 1 an + ReactJS sau VueJS.
Responsabilități
Participarea la ședințe tehnice;
Colaborarea cu echipa pentru dezvoltarea și implementarea conform design-ului și arhitecturii stabilite;
Scrierea codului curat cu respectarea convențiilor;
Verificarea și testarea codului;
Implicarea în proiectele existente;
Elaborarea documentației pe tot parcursul ciclului de viață al dezvoltării software-ului (SDLC).
Beneficii
Schema salarială atractivă;
Lucru cu cele mai noi tehnologii;
Training-uri pentru dezvoltarea capacităților profesionale;
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră;
Echipă prietenoasă și mediu de lucru confortabil;
Zi liberă achitată în ziua de naștere.

Expediază CV-ul la adresa de email: hr@stisc.gov.md
Pentru mai multe informații accesează: www.stisc.gov.md

Atașează CV-ul

Numai un singur fișier.
Limită 30 MB.
Tipuri permise: pdf, doc, docx.
CAPTCHA
Această întrebare este pentru a testa dacă sunteți sau nu un vizitator uman și pentru a preveni trimiterile automate de spam.