Mergi la conţinutul principal
Vă rugăm, aşteptaţi...
Cerințe
Experiență minim 3 ani de dezvoltare software utilizând C#.NET;
Cunoștințe demonstrabile de programare în C#.NET și HTML/CSS3;
Familiaritate cu stilurile de arhitectură/API-uri (REST, RPC);
Înțelegerea metodologiilor Agile;
Familiaritate cu framework-ul ASP.NET, SQL Server, și pattern-uri arhitecturale (MVC).
Responsabilități
Crearea și testarea prototipurilor software;
Dezvoltarea interfețelor tehnice, specificațiilor și arhitecturii;
Dezvoltarea interfețelor utilizator;
Adaptarea aplicațiilor existente la cerințe noi.
Beneficii
Schema salarială atractivă;
Lucru cu cele mai noi tehnologii;
Training-uri pentru dezvoltarea capacităților profesionale;
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră;
Echipă prietenoasă și mediu de lucru confortabil;
Zi liberă achitată în ziua de naștere.

Expediază CV-ul la adresa de email: hr@stisc.gov.md
Pentru mai multe informații accesează: www.stisc.gov.md

Atașează CV-ul

Numai un singur fișier.
Limită 30 MB.
Tipuri permise: pdf, doc, docx.
CAPTCHA
Această întrebare este pentru a testa dacă sunteți sau nu un vizitator uman și pentru a preveni trimiterile automate de spam.